Op de cover van Musicmaker #1 zie je Mike Rutherford van Genesis met een behoorlijk extravagant instrument. In 1977, hetzelfde jaar dat de eerste Musicmaker verscheen, ging Mike naar Shergold in Londe.....meer »»
Zo nu en dan vallen dingen mooi samen. In aanloop naar het jubileumnummer van Musicmaker vergaderde de redactie over passende acts voor deze feestelijke editie. Op dat moment kondigt Doe Maar een inti.....meer »»
Musicmaker bestaat veertig jaar. Gelukkig bestond ons magazine dus al toen misschien wel het belangrijkste Nederpopalbum werd gemaakt, want zo mogen we Shpritsz van Herman Brood & His Wild Romance toc.....meer »»
De Nits schreven dertig jaar geleden de Top 2000-hit In The Dutch Mountains en het gelijknamige studioalbum in de Werf Studio in Amsterdam. Op die plek repeteren zanger/gitarist Henk Hofstede, drummer.....meer »»
Het feit dat Musicmaker veertig jaar bestaat, hebben we aan één man te danken. In november 1977 bracht Jaap van Eik het allereerste muzikantenvakblad van de Lage Landen op de markt. Dat Musicmaker vie.....meer »»
Slechts een half jaar na de release van de Quantum Thunderbolt-interface, komt PreSonus met de Quantum 2. Het is een iets kleinere versie met minder in- en uitgangen en dus eerder een aanvulling op de.....meer »»
De M-Audio Uber Mic is een usb-microfoon met een hoofdtelefoonuitgang. Hierdoor kun je jezelf of instrument horen zonder tussenkomst van een interface of computer. Vet handig! .....meer »»
Audio XL, Fairlight (distributeur Martin Lights) en Harman Professional Benelux organiseerden in Antwerpen het Harman Touring Event om bedrijven de laatste stand van zaken van Harman Touring-producten.....meer »»