Met een facebookactie hoopt gitarist Ruben Hoeke zoveel mogelijk kinderen een gitaar te kunnen geven. Hij startte de actie, omdat hij zelf vond dat hij er wel wat uit zijn collectie kon missen. Inmidd.....meer »»
Hoewel de slagplaat je misschien doet denken aan Kiss, maakte Gibson toch echt ter ere van Tom Petty een speciale 'Tom Petty SJ-200 Wildflower' akoestische gitaar. De gitaar is geïnspireerd door de g.....meer »»
Na het succes van Thomann’s Synth Reactor event vorig jaar, komt de webwinkel nu met Keys & Frequencies. Dit gratis online event is gericht op liefhebbers van sounddesign, muziekproductie en de cult.....meer »»
De Line 6 HX Stomp is een populair multieffect dat je door zijn compacte formaat makkelijk aan je pedalboard kan toevoegen. Met zijn drie voetschakelaars staat hij wel ver af van de grotere Helix Floo.....meer »»
Elke avond tientallen showcases van woensdag 13 januari tot en met zaterdag 16 januari, waren gratis te volgen via de livestream vanaf vier podia tegelijk. En voor professionals overdag de conferentie.....meer »»
Als we het hebben over digitale pedalen kan je een verdeling maken tussen merken die klassieke sounds nabootsen en merken die met de digitale techniek nieuwe mogelijkheden en sounds creëren......meer »»
Na de Stratocaster en de Telecaster, maakt Fender nu ook een Acoustasonic Jazzmaster. Het lijkt erop dat dit model sterk zal verschillen van de vorige twee, natuurlijk in uiterlijk, maar ook in geluid.....meer »»
Pop Art, ofwel kunst die popmuzikanten inspireert. De website Nederland Unlocked is een serie begonnen waarin muzikanten vertellen over hun favoriete kunstwerk en de soundtrack die daarbij hoort. Vand.....meer »»