De neo-psychedelische rockband The Brian Jonestown Massacre speelde onlangs in Paradiso in Amsterdam. Roerganger Anton Newcombe heeft nogal een reputatie. Musicmaker woonde de soundcheck bij en conclu.....meer »»
Roland komt nu ook voor de onderkant van de markt met een drumkit die volledig is voorzien van gaasvellen. Met de TD-1DMK mikken de Japanners op de beginnende en kleinbehuiste drummer, en dat doen ze .....meer »»
In juli 2017 lanceerde Fender het eigen lesplatform Play. Het was even wachten, maar nu kunnen ook de liefhebbers van vier snaren - bas en ukelele - bij Fender terecht......meer »»
Gibson's zustermerk Epiphone komt met een gelimiteerd gebouwde Firebird voor Slash. Er worden in totaal duizend Firebirds gebouwd, waarvan er honderd met de hand worden gesigneerd door de gitarist met.....meer »»
Op de NAMM van 2018 introduceerde Fender een nieuwe reeks hoogwaardige effectpedalen. Daar zijn nu drie nieuwe modellen bijgekomen: een Distortion, Fuzz en Boost......meer »»
Berlijn is al sinds de jaren 80 van de vorige eeuw een belangrijke muziekstad. In een lange documentaire die nu op YouTube te zien is wordt de technoscene van deze stad in kaart gebracht .....meer »»
Vijf jaar na de introductie van de JBL 3-Series is er de Mark II opvolging. JBL kondigt de vernieuwing van de serie aan met drie nieuwe studiomonitoren: 305P MkII, 306P MkII, 308P MkII. In prijsklasse.....meer »»
Vorige week introduceerde Yamaha zijn nieuwste keyboardsynthesizer, de MODX, spreek uit 'Mo-Dee eX'......meer »»