Met al die leuke kleine synths en drummachines als de Volca's zit je met een wirwar aan voedingen en je hebt iets nodig om de audio te mixen. De VMIX10 is dan precies wat je nodig hebt......meer »»
Het tweede album van YĪN YĪN heet The Age Of Aquarius, waarop ze hun succesformule met verve doorzetten én uitbreiden. De Maastrichtenaren laten je gekke dansjes doen en nemen je mee naar de ruïne.....meer »»
Steinberg presenteert de twaalfde versie van Cubase. Het licensingsysteem is zoals eerder aangekondigd veranderd maar er zijn natuurlijk weer extra features bijgekomen.....meer »»
Na de schier oneindige rij van gekloonde synths presenteer Behringer nu een eigen ontwikkeling met de Proton. Nieuw, maar eigenlijk een uit de hand gelopen clone van de eigen Neutron.....meer »»
Het was best lang stil rond Trace Elliot maar het versterkermerk komt nu met een geheel nieuwe basversterkertop: de TE-1200. .....meer »»
Behringer presenteert de tweede minisynth in wat blijkbaar hun Soul-serie heet. Dit keer is het een compleet analoge synth die op een aantal punten aan de Roland Jupiter doet denken.....meer »»
Het ding ziet er uit als speelgoed en in zekere zijn is het dat ook. De JP-4000 is echter een vierstemmige minisynth die 50 dollar gaat kosten.....meer »»
Overal stijgt de verontwaardiging over Ruslands inval in Oekraïne. Reden voor Caroline Corporation om een speciale versie van hun distortionpedaal uit te brengen.....meer »»