Hiwatt heeft een nieuwe eigenaar en komt meteen met nieuws. Voor ons bassisten keerde de DR401 terug en het britse merk toonde wederom een prototype van een 50W-top......meer »»
Darkglass gaat in de software. Het werkte samen met Neural DSP om twee bekende effectpedalen digitaal na te bootsen voor je DAW, oftewel opnamesoftware......meer »»
Het is het eerste wat ik doe als ik een nieuwe of gebruikte bas koop: het monteren van strap locks. Als de bas éénmaal van je band is gedonderd, wil je niet meer zonder. Marktleider Schaller maakt ze .....meer »»
Je eerste langspeler opnemen in een mooie studio in Londen met een van je favoriete producers: die droom is voor de Utrechtse poprockband The Brahms werkelijkheid geworden. Drummer Martin Brummelkamp .....meer »»
In Musicmaker vertelt Tim Knol alles over zijn oude Gibson ES-125. Deze gitaar is al een jaartje of zestig oud. Zo’n echte vintage Gibson zal wel onbetaalbaar zijn, toch? Nou, dat valt best een beetje.....meer »»
Op 21 april 2018 is het weer Record Store Day en als ambassadeurs van deze dag waarop vinyl in het zonnetje wordt zet, mag Claw Boys Claw enkele in-store-optredens spelen. Hoe houdt de anders zo ruige.....meer »»
Er wordt steeds vaker gestunt met plug-ins. Ook Waves doet nu mee aan dit prijzencircus......meer »»
Vandaag, 14 april 2018, gaat de minitour van Navarone van start, een band die onze uitgeverij na aan het hart ligt. Per slot van rekening speelden op het 40-jarig jubileum van Musicmaker, interviewden.....meer »»