Ooit gehoord van Studio Electronics? Ze maken al zo'n 30 jaar analoge synths van topklasse. Hun nieuwe SE-3X is driestemmig parafoon en is omschakelbaar tussen Moog, ARP, SEM en Roland filters......meer »»
E-Phonic is een Nederlandse plug-inmaker die al bijna 20 jaar geleden de uitstekende Drumatic plug-in uitbracht. Na een lange stilte is ie terug met een prachtige synth.....meer »»
Wie een fatsoenlijk keyboard zoekt dat niet veel kost kan terecht bij de nieuwe vijf-oktaafs Nektar SE61. Veel knoppen zitten er niet op maar er zijn wel 12 mappings voor diverse daw's......meer »»
Filters zat maar FKFX gaat een stapje verder met Obvious Filter. Ondanks de naam is dit gratis filter bepaald geen doorsnee filterplug-in.....meer »»
Sandberg bestaat 35 jaar en dat wordt op een bijzondere manier gevierd. Uw hoofdredacteur - autofreak en van oorsprong afkomstig uit de autowereld - zit al dagen kwijlend bij de foto. Maar wat is nou .....meer »»
RME heeft een wat andere filosofie als de meeste interfacemakers. De geluidskwaliteit is bij hen altijd van topklasse, maar hun producten zitten altijd stampvol slimme features. Zo ook de nieuwe UCX I.....meer »»
Er waren al werkende prototypes en de aankondiging stamt zelfs al van jaren terug, maar nu zou Behringers 909-clone eindelijk uitgeleverd worden.....meer »»
Batterijen, hoofdpijn krijg je ervan. Ze zijn duur, gaan veel te kort mee, zijn altijd op het verkeerde moment leeg, kunnen gaan lekken en zijn bepaald niet goed voor het milieu. ReVolt is een geweld.....meer »»