Al weken doen we verslag van alle online-activiteiten die plaatsvinden nu festivals en poppodia stil liggen. Gibson selecteerde per land twee artiesten die een song mochten aanleveren. Voor Nederland .....meer »»
Het Italiaanse Crumar maakte al een zeer goede indruk met de Mojo: een lichte en authentiek klinkende Hammond-kloon. De Mojo Classic is een helemaal opnieuw ontworpen opvolger, die juist weer in een m.....meer »»
De perskit-bio die bij Lian Ray’s album Rose wordt geleverd, leest als een script van een rock & roll-biopic dat menig Hollywood-regisseur zou doen watertanden. Na internationaal succes met de Frans.....meer »»
Dikke kans dat Shapeshifting het gitaaralbum van het jaar wordt. Het gaat weer alle kanten op met Joe Satriani's waanzinnige spel op deze kersverse plaat. Hier lees je al het over de making of en natu.....meer »»
Veel muzikanten opperden het de afgelopen weken al: laat de radio muziek van Nederlandse makelij draaien, dan verdienen muzikanten in deze moeilijke tijd tenminste nog wat geld via de auteursrechten. .....meer »»
Positive Grid nodigt muzikanten uit om de volledige versie van BIAS FX Mobile gratis te downloaden. Muzikanten thuis en iedereen die wil creëren kan BIAS FX Mobile downloaden - en alle expansiepacks,.....meer »»
Hit The Tone is een nieuwe serie gitaarlessen van Thomann, waarbij Guillaume allerlei gitaarklassiekers ontleedt, van Little Wing en Whole Lotta Love tot Numb en Jungle. In dit artikel zetten we alle .....meer »»
Voor muzikanten vallen de inkomsten uit optredens nu weg en uit lesgeven grotendeels ook. #YouFollowMeIFollowYou is een sympathieke actie om ervoor te zorgen dat we toch nog wat inkomsten uit YouTube .....meer »»