Fender heeft de Parallel Universe serie, waarbij specificaties van verschillende modellen door elkaar worden gehusseld. De nieuwe Paranormal serie van Squier lijkt daar wel wat op en bevat vergeten mo.....meer »»
DrumKid is een kleine digitale drummachine die random, lo-fi drumpatronen produceert. Je kunt de mate van randomness met vier knoppen instellen.....meer »»
Ja, het is een keytar en ja, het ding is bedoeld voor de videogame Rock Band, maar het is ook de goedkoopste keytar die er momenteel te koop is.....meer »»
In de vier jaar na het uitkomen van de 385 Overdrive, heeft Walrus Audio veel modulatie-, reverb- en delaypedalen uitgebracht, maar nu is er eindelijk weer een overdrive: de Ages. En niet zomaar een, .....meer »»
Na het in Interface 236 geteste Clearmountain's Domain presenteert Apogee een plug-in met de favoriete reverbs van de befaamde mixengineer Bob Clearmountain......meer »»
Op allerlei zolderkamers en garages wordt aan synthesizers geknutseld. Van veel projecten horen we nooit wat maar soms komt er iets erg leuks uit, zoals de QUN.....meer »»
Wie zich voor 17 juni op de nieuwsbrief van IK Multimedia abonneert kan gratis de Syntronik Oxa synthlibrary voor de Syntronik Free plug-in downloaden.....meer »»
Het is niet zo eenvoudig om het sublaag van een basdrum vast te leggen. Met de als trommel vermomde Kick van Avantone Pro wordt dat een stuk eenvoudiger.....meer »»